Červen 2013

Tak jo, tak jo, vracím se...

24. června 2013 v 21:58 ostatní
Myslela jsem si to... (myslela jsem si, že se vrátím)
Jsem tu zase, vrátila jsem se, prostě jsem to bez blogu zase nevydržela. Je to tím, že tady je asi místo, kde mě baví nejvíc psát. Jediný místo, kde se můžu opravdu vypsat když potřebuji. I když mám blog hlavně o fotkách, kde by se možná řeklo, že to moc psaního nepotřebuje, tak to není zase až tak úplně pravda. Správný článek nemají být jen holé fotky bez pořádného textu nebo popisků, to už pak vážně může jít znovu na ten neosobní instagram na který jsem během mé nepřítomnosti přidávala pár fotek.
Když jsem odsud odešla, tak jsem to svedla na to, že mě štve, že se to tu změnilo, že je ta úvodní stránka na nic a tak... Ano, to mi vadí i dnes, ale vážně je tohle důvod k odchodu? S tímhle se tu přeci dá taky normálně být, takže se tu teď přiznávám, že to byla spíš taková záminka, něco co mi dodalo k odchodu odsud jenom malinko. Hlavním důvodem bylo to, že mě přestalo bavit psát. Po nějakym čase mě vždycky něco přejde, u ničeho nevydržím. Vadí mi to, ale nedokážu s tím nic dělat. No nic, snad tu zase nějaký ten čas vydržím ;).

Od čtvrtka do neděle jsem byla na čtyřdeňáku se svojí třídou. Možná je to smutný, ale nejvíc mě tam bavila asi vodnice. S touhle třídou se prostě nijak zvlášť bavit nedokážu. Ještě že se pořád stýkám s lidma ze základky, ty jsou totiž nenahraditelní....