Deset dní - den třetí

17. srpna 2012 v 19:06 |  ostatní
den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.
den druhý - Devět faktů o tobě.

Den třetí - Osm způsobů, jak si získat tvé srdce.

1) Buď milý. Člověk, který je na ostatní většinu času protivný a náladový si jen těžko získá moje srdce.

2) Buď upřímný. Vím, že je někdy pravda bolestivá, ale to už je problém toho druhého člověka, jak si tu pravdu zpracuje. Z přetvářek a ironie se mi zvedá kufřík, takže prosím o upřímnost.

3) Nelži mi. Jedno sice staré a trošku trapné pravidlo říká, že lež má krátké nohy a s tím naprosto souhlasím! Na pravdu se dříve či později přijde... Přemýšlela jsem nad tím, jestli mi víc vadí nevěra nebo lhaní. Zatim jsem zažila jen to lhaní, ale i tak si myslím, že je to pro mě horší než nevěra. Nevěra může být třeba jen jednorázový úlet a když se mi kluk přizná, tak mu to odpustím pravděpodobněji, než kdyby mi lhal, že byl bůh ví kde a já na to potom přišla. (třeba můj kluk mi řekl, že si musí něco zařídit, místo aby byl se mnou a já ho pak viděla, jak jde místo NĚJAKÉHO zařizování s mojí spolužačkou do parku... tejden sem na něj nemohla mluvit jak mi z toho bylo na nic...)

4) Vyslechni mě když mám něco na srdci. Člověk, který nikoho neposlouchá a hned každýho odpálkuje si najde kamarády asi jen těžko...

5) Občas se usměj. Když se někdo pořád jen mračí nebo je vážnej za každý situace mi nepřijde moc sympatický. Mně třeba lidi říkají, že jsem hodně usměvavá. No, asi už je to takovej zvyk. Ráda se usmívám na lidi, který mám ráda, to samí pak ale očekávám i u nich... (ÚSMĚV SLUŠÍ KAŽDÉMU)

6) Respektuj názory ostatních. Každý má mít svůj vlastní názor, ale neměl by ho nutit ostatním. Třeba taková babička, ta se se mnou pořád hádá, protože mi svoje názory nesnesitelně nutí. A říká, že já mám hrozný názory... Nechápu!! :/

7) Nech si pro sebe má tajemství. Tak klasika, jsem dost extrovert a tak na sebe vyžvaním skoro všechno. Když pak ale zjistím, že už to ví ,,půlka národa", tak to mě dokáže dost vytočit. Těm lidem už pak nikdy nemůžu pořádně věřit a důvera je důležitá.

8) Ozvi se občas :). Když se ozývám pořád jenom já, tak mi potom přijde, že mám zájem jen já, takže se přestanu ozývat taky a pak už je to všechno v pr...

+ navíc, moje srdce se dá získat tak, když mi něčí oči padnou na 1. pohled do oka, protože já věřím, že oči jsou brána do duše, lze z nich lecco vyčíst... (ale to není vlastnost, to je vrozené, já vím, proto to sem dávám jen tak samostně :) )

I fotky jsou hned hezčí, když se na nich někdo usmívá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yukatea Mrs. Dreams Yukatea Mrs. Dreams | Web | 17. srpna 2012 v 20:20 | Reagovat

těch osm způsobů se mi líbí a připadají mi důležité, ale proč mám pocit, že většina lidí je nedodržuje?
Jinak když si najdeš na netu návod, tak se ti to po pár zkouškách (možná hned na poprvé) podaří. ;)

2 - monika - - monika - | Web | 18. srpna 2012 v 12:15 | Reagovat

to je úplně jednoduché, stáhni si rámeček a obrázek dej do toho rámečku ....

3 Marky Marky | E-mail | Web | 18. srpna 2012 v 16:45 | Reagovat

Já bych se podle nich neřídila, ale jenom ze slušnosti jsem se zeptala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama