Deset dní - den šestý

21. srpna 2012 v 18:47 |  ostatní
Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.

Devět faktů o tobě.

Osm způsobů jak si získat tvé srdce.

Sedm věcí nad kterýma často přemýšlíš.

Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebyl býval udělal.

Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí).

1) Nejlepší kamarádky.
Ráda bych sem napsala každou zvlášť, ale zaplnily by mi skoro všech pět lidí. Konkrétně myslím: Jarču a Kamču - nejlepší kamarádky ze základky, pořád se scházíme a nechci aby tomu bylo někdy jinak. Teď spolu chodí na zdrav. lyceum (já šla nakonec na gympl, bez nich... :( ). S nima jsem toho zažila nejvíc :).

Lucku - chodila se mnou také na základku, ale ne do stejné třídy, nikdy jsme se spolu blíž nebavily, až tenhle rok jsme se pořádně poznali. Teď spolu totiž sdílíme stejnou třídu na gymplu a za to jsem strašně ráda, protože mi nehorázně přirostla k srdci. Jsme tu jedna pro druhou.

Terku - spolu jsme se seznámily až tenhle rok na gymplu a byla to hodně velká náhoda. Na začátku roku seděla sama a já si neměla s kým sednout, sama jsem sedět nechtěla, protože samotu nesnáším, takže jsem si sedla k ní a udělala jsem dobře! Hodně si spolu rozumíme a jsem moc ráda, že jí mám a to nejen ve škole, ale i na diskotékách a akcičkách :D.

2) Nejlepší kamarád.
Říká se, že přátelství mezi klukem a holkou neexistuje, ale to je nesmysl. Mezi mnou a Kubou není nic jiného než přátelství. Známe se ze základky, přistěhoval se rok potom, co jsem se přistěhovala já (v 5. třídě). Blíž jsme se spolu začali bavit ale až na druhym stupni. Je to zase uplně něco jiného než kamarádka, s ním se nasměju možná nejvíc ze všech lidí... Jsem ráda, že ho mám!

3) Bývalý M.
I přeze všechno si nemůžu lhát. Prostě je pro mě strašně důležitý a mrzí mě, že nemůžeme být asi ani kamarádi. Strašně se bojím do školy. Blíží se to nehorázně rychle a já cejtím narůstající adrenalin... Dokonce se mi o tom zdají i sny. Mám strach!!!

4) Bráchové
Jsou mladší než já Vojta (8) a Fida (5). Jsou pro mě strašně důležitý, blbnu s nima hrozně ráda :D. Jsou stejně trhlý jako já. Každý je jiný, ale to je právě nejlepší. Od každého můžu čekat něco jiného :). Mrzí mě, že spolu nebydlíme, ale to oni jsou ten největší důvod proč jezdím do Prahy k tátovi.

5) Mamka
Když jsem byla mladší, tak jsme si moc nerozuměli, ale já se nedivím! Když jsem se koukla na nějaký videa jak jsem se chovala, tak bych se nesnášela :!. Můžu být ráda, že tohle moje období přetrpěla. Teď jsme jak dvě nejlepší kamarádky. Nřikám, že se s ní občas nehádám, ale to by nebylo normální :D. Je to supr člověk, v životě bych jinou mámu nechtěla, můžu být ráda, že jsem měla to štěstí narodit se právě jí... :)

Foto z lyžáku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - Doma - - Doma - | Web | 21. srpna 2012 v 21:50 | Reagovat

Dík, snažila jsem se ...
Myslím, že to sedí na většinu :D

2 Lauralex Lauralex | Web | 22. srpna 2012 v 11:34 | Reagovat

To, co píšeš ve dvojce, je přesný, znám to úplně stejně. Přátelství mezi holkou a klukem existovat může, vlastně jsem nikdy nechápala ty řeči, že nemůže, i když jsem nejlepšího kamaráda ještě neměla. Někdy je to lepší přátelství jak s holkou, fakt že jo. :)

3 Shine Shine | Web | 22. srpna 2012 v 11:47 | Reagovat

Hezky napsaný.:-)
Já nejlepšího kamaráda mám už pět let,nikdy mezi námi nic nebylo takže taky nechápu ty řeči o tom,že přátelství mezi holkou a klukem existovat nemůže.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama