Sociální sítě

24. ledna 2012 v 22:24 |  téma týdne
Všichni dobře víme, že sociální sítě jsou v poslední době i velkým problémem: lidé nechodí tolik ven - všechno si můžou přeci říct přes soc. sítě... Ano takovýhle přístup určitě není správný, sama dobře vím, že takový facebook hodně změnil můj život. Nedokážu říct jestli k lepšímu nebo k horšímu. Dokáži jen říct, že život, kdy ještě nebyl facebook byl mnohem lepší, ale nemyslím si, že za to až tak může facebook. Je to spíš tím, že postupem času bylo více učení, což znamenolo méně času na kamarády, na chození ven... Facebook, lidé a ostatní sociální sítě byly v tomto směru obrovskými pomocníky v tom, abych nebyla sama. Mohla jsem úkoly dělat společně s kýmkoli, byla to pro mě senzační novinka.

A co to pro mě znamená nyní? V poslední době (tedy vlastně ještě před prázdninami) jsem si myslela, že jsem na facebooku závislá a že už to s tím vším internetováním přeháním. Teď už si to nemyslím, ne že bych denně nevyužívala sociálních sítí, ale jsem tu vždy jen na chvíli a jsem ráda, že mám tu možnost abych na net chodila. Strašně mi totiž chybí spolužáci ze základní školy. Jsou to ti nejúžasnější lidé jaké znám a nebýt facu, tak už o sobě ani nic moc nevíme, protože bohužel - není čas...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fotografka-ludmillas fotografka-ludmillas | Web | 24. ledna 2012 v 22:31 | Reagovat

Život zmenil, pravda veľká, nejak nerobím veci, ktoré som bežne robila a musím to sama zmeniť, pretože mi to žerie veľa času a to nie je dobré.

2 Beebe* Beebe* | Web | 25. ledna 2012 v 6:32 | Reagovat

Článek se ti moc povedl a ta fotka velmi dobře si to vymyslela:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama